امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به درباره ما

درباره ما

اگر اهل سفر باشید، قطعاً روش‌های بسیاری را تا به امروز برای رسیدن به مقصد امتحان کرده‌اید. از طرفی این حق شماست که کیفیت سفرتان عالی باشد؛ فرقی نمی‌کند سفرتان زمینی باشد یا هوایی؛ داخلی باشد یا خارجی. مهم این است که سفرتان آسان، مطمئن و بدون چالش شروع شود و به پایان برسد. ما در ره بال آسمان کارمان همین است که خیالتان را راحت کنیم. کافی است فقط به ما بگویید می‌خواهید با هواپیما، قطار یا اتوبوس سفر کنید؟ یا اینکه به دنبال رزرو هتل داخلی یا خارجی هستید، همین!

تمرکز ما در ره بال آسمان روی خرید آسان بلیط و خدمات سفر است. ممکن است نیاز امروزتان خرید بلیط هواپیما یا بلیط هواپیما خارجی باشد و فردا به‌دنبال خرید بلیط قطار یا خرید بلیط اتوبوس باشید. شاید هم می‌خواهید بلیط پرواز چارتر داخلی یا چارتر خارجی را برای سفری ارزان تهیه کنید. از طرفی ممکن است به‌دنبال رزرو بهترین هتل در تمام شهرهای دنیا از جمله مشهد، کیش، استانبول و دبی باشید. ما به فکر همه چالش‌های شما برای تجربه سفری بی‌عیب‌ونقص هستیم؛ حتی به فکر بیمه سفرهای خارجی‌تان؛ حتی به فکر استرداد بلیط سفر برای زمانی که از رفتن پشیمان می‌شوید. به خاطر داشته باشید که ما ۲۴ساعته به فکرتان هستیم. برای همین هم هست که پشتیبانی ۲۴ساعته ره‌بال آسمان به‌صورت آنلاین و تلفنی بر سر زبان‌ها افتاده است.

هدف همه ره‌بالی‌ها جلب رضایت ۱۰۰درصدی شماست و تا به امروز نیز ما مدیون حمایت و همراهی شما هستیم. شمایی که به خانواده بزرگ و قدیمی ره‌بال از سال ۱۳۸۶ اعتماد کرده‌اید و ما را به‌عنوان همراه همیشگی سفرهایتان برگزیده‌اید.

ما در ره بال آسمان از آن جهت خود را به خانواده تشبیه می‌کنیم که همه‌مان از کوچک و بزرگ، به‌دنبال انجام کار درست در زمان درست هستیم؛ مسئولیت‌پذیریم؛ صادقانه کار می‌کنیم؛ خالصانه رفتار می‌کنیم و برای پیشبرد اهداف سازمان فارغ از سِمت و سطح از یکدیگر حمایت می‌کنیم تا باکیفیت‌ترین خدمات نصیبتان شود.

کار گروهی در کنار روابط دوستانه و مشتری‌مداری لحظه‌ای رمز موفقیت ره بال آسمان است. ارتقای دانش فردی و تیمی یک اصل اجتناب‌ناپذیر و رایج بین ره‌بالی‌هاست؛ به همین دلیل است که آغوش ره‌بال آسمان در همه این سال‌ها به روی کسانی باز بوده که خلاق و پیشرو بوده‌اند و از آموزش‌دیدن و به چالش‌کشیدن دانسته‌هایشان باکی نداشته‌اند.

ره بال آسمان توانسته است در تمام این سال‌ها رضایت میلیون‌ها مسافر خود را جلب کند؛ چراکه گروهی از دلسوزترین دوستانمان در تیم پشتیبانی ره‌بال گرد هم آمده‌اند. همه ما خیالمان راحت است که نیاز مشتریانمان به‌موقع برآورده می‌شود و حتی کوچکترین درخواست‌هایشان بی‌جواب نمی‌ماند.

برچسب ها {{item.name}}
قطارهای پر تردد